SIA "Travertss" priekšrocības

Maiņas transports

Sarežģītu un laikietilpīgu remontdarbu gadījumos piedāvājam  maiņas autotransportu, lai optimizētu Jūsu transporta piespiedu dīkstāvi.


Precīzs auto atgriešanas datums un laiks

Mūsu princips «Laiks ir nauda». Saremontētais auto tiek atgriezts klientam stingri iepriekš atrunātajā laikā.  


Ērts novietojums

Autoserviss "Travertss" atrodas Rīgā,  Lizuma ielā 1/16. Līdz mums var nokļūt  –  30-45 minūtēs, pat no visattālākās Rīgas vietas. 


Travertss autoserviss

Augstas kvalifikācijas meistari un iekārtas

Darbu autoservisā "Travertss" veic diplomēti speciālisti. Darbinieku augstā kvalifikācija, ko papildina pieredze pakalpojumu un transportlīdzekļu remonta sfērā, kā arī autocentra mūsdienīgais aprīkojums, dīleru programmatūras izmantošana ar atbilstošām iekartām. Meistaru darba stāžs vismaz 5 gadi.

Tehniskais centrs, kas ir aprīkots atbilstoši pēdējām prasībām, ļauj veikt visu veidu darbus, kas ir saistīti ar transportlīdzekļu remontu un apkalpošanu. Autoservisā ir iespējams veikt automobiļa datoru diagnostiku, bremžu diagnostiku stendā un  visas pārējais diagnostikas.

autoserviss Rīgā

Remontdarbu garantija

Remontdarbos izmantojam tikai pieredzē pārbaudītus materiālus un detaļas ar to ražotāju garantiju. Mūsu SIA "Travertss"  sertificētie speciālisti uzņemas pilnu garantiju par visiem saviem veiktajiem remontdarbiem